Araç Vergi Borcu Sorgulama

arac-vergi-borcu-sorgulama

Araç Vergi Borcu Sorgulama

Araç Vergi Borcu Sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için siz de devlet bünyesinde gelişen birçok haberden en kısa zamanda ve etkili bir şekilde haberdar olmak için www.esorgulama.com.tr sitemize giriş yapabilir ve istediğiniz tüm haberlere sitemiz dahilinde ulaşabilirsiniz.

Araç vergi borcu için  internet vergi dairesi adresini tıklayınız.
Açılacak olan sayfaya Araç Plakasını bitişik vaziyette yazınız. örneğin 99zz111 şeklinde. Altındaki bölümdeki ilk bölüme tc kimlik numaranızı giriniz eğer vergi no girmek isterseniz ikinci bölüme giriniz. Son olarakta aracınızın trafik tescil tarihini seçip TAMAM buttonunu tıklamanız gerekmektedir.

arac-vergi-borcu-sorgulama

Gelir İdaresi Başkanlığı Resmi internet sitesi üzerinden Motorlu taşıtlara vergi hesaplamak, vergi borcunu öğrenmek, dönemlik taksit tutarını görmek, hatta araç vergi borcunu ödemek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Motorlu Tasıtlar Vergisi Sorgulama için TIKLAYINIZ.

    17 Temmuz 2014 - 17:20
    erdal

    Hey sende kimsin araç vegi borcu sorguama, trafik ceza sorgulama gönder

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>