Bağkur Sicil No Sorgulama

Bağkur Sicil No Sorgulaması yapabilmek için PTT den alınmış e-devlet şifrenizle Bağkur Gün Sorgulama, Bağkur Sorgulama, Bağkur Hizmet Dökümü,  ve Bağkur Emekli Maaşı sorgulamalarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

 

Bağkur Sicil No Sorgulama e-devlet üzerinden yapılabiliyor yada 15.12.2011 tarihi itibari ile bağkur hizmet dökümü sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için sgk.gov.tr adresini ziyaret ediniz. Çünkü artık sgk.gov.tr adresinden ssk hizmet dökümü ve bağkur hizmet dökümü sorgulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. sgk gov.tr adresinden 4a hizmet dökümü’nü tıklayarak ssk hizmet dökümü sorgulamasını, 4b hizmet dökümüne tıklayarak bağkur hizmet dökümü sorgulamanızı yapabilirsiniz.

 

 

 

Kredi Kartı İle Bağkur Prim Ödemesi yapmak için tıklayınız.

 

Kişisel bilgilerin korunması kapsamında sorgulama işlemlerinin tek merkezden hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülebilmesi için 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle işlemleri artık e-devlet sistemi üzerinden PTT’den alınacak kişiye özel e-devlet şifresi ile yapılabilecek. 1 TL ödeyerek PTT’den aldığınız, üzerindeTC kimlik no’su olan nüfus cüzdanınızla e-devlet şifrenizi alıyorsunuz. E-devlet şifrenizi kaybetmeniz halinde yenisini 10 TL ödeyerek alacağınızı unutmayın. E-Devlet Kapısından ilk girişinizde e-devlet sistemi size e-devlet şifresini değiştirmenizi isteyecek. Yeni e-devlet şifreniz giriş yaptıktan sonra artık e-devlet üzerinden dilediğiniz Bağkur Sicil No Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. E-devlet içinde kısa yoldan Bağkur Sicil No  Sorgulama yapmak için. e-devlet Sorgulama sisteminde Bağkur Sorgulama işlemleri başlığı altında sorgulanabiliyor.

 

 

Bağkur Sicil No Sorgulama İçin Tıklayınız.

 

 

  15 Temmuz 2011 - 16:03
  ömer faruk bağlam

  bakur kaydım varmı

  09 Kasım 2011 - 10:11
  kazım çulha

  emeklilik izmir ödemiş

  26 Ocak 2012 - 13:26
  Anonim

  bu şifreyi getirdiler negiriyoruz ne de borcumuzu biliyoruz.

  08 Aralık 2012 - 17:09
  hasan

  öz

  28 Mayıs 2013 - 17:53
  Zülfü demir

  Ssk ve Bağkur toplam gün sayımı ve ne zaman emekli olabilirim

  22 Ağustos 2013 - 06:25
  Hüseyin

  Bağkur sicil no sorgulama yapabilmek için nasıl bir işlem gerekmektedir acaba

  09 Şubat 2014 - 12:55
  Harun

  Sesekapirimimintoplamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>