E Devlet Adli Sicil Kaydı

e devlet adli sicil kaydı,sabıka kaydı,

İnsan hayatının ülkemizde iş hayatı üzerine kurulu olması elbette iş gidişatına bağlı olarak iyi ya da kötü şekilde insanı etkiler. Mesela bir işe girdiğiniz zaman firma eğer gerçek anlamda sağlam bir yere sahipse mutlaka sizden E devlet Adli sicil kaydını sorar. Bu geçmişten günümüze kadar var olan bir şeydi. Ancak geçmişte sabıka kaydı almak için ancak savcılıklara başvuru yapılarak elde edilebiliyordu. Tabi bu beraberinde çok fazla sıkıntı getiriyordu. Zaman kaybı, sorgulama yaparken evrak eksikliği gibi birçok olumsuzluk bunu oldukça güç hale getiriyordu. Teknolojinin harikalarından biri olan e devlet adli sicil kaydı sorgulama, artık günümüzde herhangi bir makama başvuru yapmadan kolaylıkla elinizin altına geldi.

E devlet adli sicil kaydı sorgulamak için internet web sitemizi kullanarak bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yanda verdiğimiz linki tıkladıktan sonra edevlet sistemine e devlet şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sabıka kaydı belgenizi alabilirsiniz. Zamanınızın yanınıza kar kalmasının yanında güzel yönlerinden biri de herhangi bir evrak gerektirmeden sadece sizden istenen bilgileri gerekli yerlere yazarak bunu yapabilirsiniz. Kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra doküman şeklinde sitemizden çıkartabilir, sizden istenen makama verebilirsiniz. İş yerine başvuruda, ehliyet almak için başvuruda bulunurken ya da diğer işlerinizde istendiği takdirde zahmete girmeden internetin olduğu her yerden kolaylıkla giriş yapabileceğiniz sitemize herhangi bir ğcret ödemeden  kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

E devlet adli sicil kaydı sorgulamak için savcılıklarda sıra beklemenize son veren bu sistem sayesinde kolaylıkla ulaşmak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

  21 Temmuz 2013 - 12:23
  ümit

  öğrenmek istiyorum bilgilerimi

  21 Temmuz 2013 - 22:58
  admin

  Ümit bey yukarıdaki yazımız size adli sicil kaydı alırken yol gösterecektir.

  01 Ağustos 2013 - 10:08
  ismet tunçay

  MAAŞFARKI VARMI NEKADAR BILMEK İSTIYOUM

  15 Kasım 2013 - 12:34
  seyithan

  sabıkamı örenmek istıyorum

  16 Kasım 2013 - 04:01
  admin

  Seyithan bey edevlet sistemi üzerinden e devlet giriş yaparak sabıka kaydı sorgulaması yapabilirsiniz.

  18 Aralık 2013 - 19:12
  dino

  adli sicil kaydı nasıl alnır

  12 Mart 2014 - 20:40
  İhsan

  Narkotıkden Yakalandım scıLıme bakmak İstıyorum ?

  27 Temmuz 2014 - 17:15
  mehmet korkmaz

  Adli sicil niye açılmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>