E-Devlet Giriş

E-Devlet Giriş

Sosyal güvenlik kurumları, okul işleri, mahkeme işlemleri ve daha çok fazla alanda zaman kaybı yaşamadan işlerinizi halledebileceğiniz e devlet, kısa sürede elde etmek istediğiniz belgeleri sizlere sunmaya devam ediyor. Özellikle resmi işlemlerde geçerliği olan belgelerin çıkartılması için ilgili kurumlara gidip zaman kaybı yaşamak yerine e devlet giriş yaparak kısa sürede işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yapmak oldukça basit ve zaman kaybına uğramadan mümkün olabiliyor.

E devlet giriş yapmak için öncelikle elinizde size özel verilen bir e devlet şifresinin olması gerekiyor. E devlet giriş ekranından TC kimlik numaranızı girdikten sonra size özel şifre ile giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri ve işlerin kısa sürede bitirilmesi özellikleriyle devlet kontrolü altında işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede daha fazla iş yapmak için kullanmanızı öneriyoruz. Her alanda işlerin pratiğe dökülmesini sağlayan e-devletsistemleri sayesinde kolaylıkların en iyisini elde etmenin keyfini çıkartacaksınız. Detaylı kullanım bilgileri için sitemizi inceleyebilirsiniz. Mahkeme, hastane, üniversite ve diğer tüm işlerinizin kolaylığı için e devlet kullanın.

 

 E devlet giriş için tıklayınız.

e devlet girişi

  11 Nisan 2014 - 07:14
  naime

  Sayın Cumhur Başkanımız , bir kızım ve aldığımız birde evimiz var çok şükür ama eşim askerliğini yapamadı daha.ailesine bakmak zorundaydi ozaman simdide bize.kizim bakıcı ve bende o da ozel sektordeyiz.yani ikimizinde is garantisi yok ve su halde bile kizin bakicisi, masrafı, ev kredisi zor yetiyoruz hatta çoğu zaman yetmiyoruz.bu nedenle sizden bir anne bir es ve mutsuz bir kadın olarak bedelli askerligin çıkmasını rica ediyorum. Umarım sesim duyulur

  19 Nisan 2014 - 22:58
  ejderokur

  edevlet giriş için şifrenin olmaması gerekiyor. para tuzağı oldu bunlar 3 kez e devlet şifresi unuttum 21 tl para ödedim.

  21 Haziran 2014 - 12:08
  kardelen

  e devlet giris girilmiyo

  21 Haziran 2014 - 17:41
  salim

  e.devletşifremolduguhalde nedenşifremle girişyapamiyorum

  16 Temmuz 2014 - 18:28
  Anonim

  edevlet şifrem olduğu halde,çok doluluktan giriş yapılamıyor.

  08 Ağustos 2014 - 10:55
  emine gündogdu

  e devlet şifremi unuttum

  14 Ağustos 2014 - 16:52
  mehmet nalçacı

  beşgün önce girdim şimdi ise şifremi bilmeme ragmen giremiyorum

  23 Ağustos 2014 - 05:47
  33017338828

  Güzel

  26 Ağustos 2014 - 21:28
  osman burmabıyık

  benim ile ilgili bilgiler meyilime feysime telofonuma gelsin.

  26 Ağustos 2014 - 21:32
  osman burmabıyık

  BUMUHİZMETİOLUMLUVE.COK.FAYDALI.BULUYOR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>