E Devlet İlk Giriş Nasıl yapılır?

e devlet, edevlet, e devlet giriş

Günümüzün en iyi ilerleyen teknoloji getirilerinden biri olan e devlet, her insan için lazım olan bilgilerin bulunduğu teknoloji sistemidir. Öncelikle size en yakın postaneden kendinize özel e devlet şifresi almanız gerekiyor. Bundan sonra yapmanız gerekenler çok basit. Sitemiz üzerinden ulaşmak istediğiniz bölümü seçerek, e devlet şifresiyle birlikte TC kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor. Çıkan ekranda güvenliğiniz açısından ilk verilen şifreyi değiştirmeniz isteniyor. Bunu da yaptıktan sonra kolaylıkla sistemden yararlanabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

E devlet ilk giriş nasıl yapılır sorusunun çok fazlaca sorulmasından dolayı bu makaleyi sizlere takdim ederek işlerinizin daha hızlı şekilde yapılmasını sunan sitemizden faydalanarak, askerlik sorgulama, mahkeme sorgulama, e devlet okul kaydı sorgulama gibi önemli işlerinize fazlaca zaman ayırmadan kolaylıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Günümüz dünyasında teknolojinin kendini iyice göstermesinin en büyük getirisi olan e devlet ile siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Güvenilir olan ve bilgilerin sitemizde kayıt altında tutulmadığı sistemden dilediğiniz zaman faydalanabilmeniz için sitemizin kolay kullanılır ara yüzünü hizmetinize sunduk.

 

E-DEVLET İLK GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

  05 Ağustos 2013 - 11:47
  mehmet yaman

  e devlet giriş şifremi kabul etmiyor,giriş yapamıyorum.

  28 Eylül 2013 - 20:58
  mustafa

  bılgı

  12 Kasım 2013 - 15:36
  MEHMET

  elektrik doğalgaz su işlemlerimi kapatmak istiyorum internet üzerinden gerçekleştiremiyorum

  12 Aralık 2013 - 23:49
  NAFİZ AYHANDAN

  çok güzel bir işlem hanınıda her şeyi örenebiliyorsun.

  21 Ocak 2014 - 13:33
  alaaddin demir

  vergi borçlarım ve arabamın cezaları ile ilgili bilgi almak istiyorum

  26 Şubat 2014 - 22:56
  durmus

  mahkeme sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>