E-Devlet Şifresi

e-devlet-sifresi

E Devlet Şifresi

Sizler için oluşturulan edevlet sitemize bir an önce giriş yapmanızı ve sitemizi yakından görmenizi tavsiye ediyoruz. E-Devlet Şifresi ile internet kapıları evinize açılıyor artık. Bunun ardından beklentilerinize cevap bulabileceğiniz haberlere ulaşabilir ve gerçek bir e devlet sitesini karşınızda bulabilirsiniz. Siz de sitemizde yer alan bankalar, rehber, kurumlar, haberler, sağlık, eğitim ve video seçeneklerinden birine giriş yaparak ilgili içeriklerde yer alan bilgileri daha yakından görebilirsiniz.

E-Devlet sistemi 1 Kasım 2010 tarihinde yürürlüğe girdi ve bu tarihten itibaren SSK Hizmet Dökümü, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü, Bağkur Boç Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Sorgulama, Kişi Sorgulama, Araç Sorgulama işlemleri artık E-Devlet şifresi ile kolaylıkla yapılabilecek.

 

E-Devlet Sorgulama sayfasında PTT’den aldığımız e-Devlet şifresi ve TC Kimlik No ile giriş yaparak Bağkur Boç Sorgulama, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Sorgulama, Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Kişi Sorgulama, Sayısal Sonuçları, SBS Sorgulama, KPSS Sorgulama, Vergi Sorgulama, SSK Emeklilik Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

e_devlet_edevlet_sifre_sifresi

 

  04 Aralık 2013 - 09:47
  suleyman.ıkızler

  guzelmıs.ya.ben.bırını.sorcam.

  13 Mart 2014 - 11:29
  mehmet

  e devlet şifresi hakkındaki bilgilendirme için teşekkürler

  24 Haziran 2014 - 12:30
  ahmet ucar

  e devlet şifresi ptt şubelerinden alınır arkadaşlar.

  30 Haziran 2014 - 11:49
  sibel

  anlamadm :((

  05 Temmuz 2014 - 16:55
  salim tek

  İstirahat ücreti ne zaman yatar

  13 Temmuz 2014 - 04:24
  metindaglıoglu

  benimsabıkamvarmı

  13 Temmuz 2014 - 04:25
  metindaglıoglu

  bankalara borcumvarmı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>