E-Devlet Şifresi

e devlet şifresi nasıl değiştirilir

E Devlet Şifresi

Sizler için oluşturulan edevlet sitemize bir an önce giriş yapmanızı ve sitemizi yakından görmenizi tavsiye ediyoruz. E-Devlet Şifresi ile internet kapıları evinize açılıyor artık. Bunun ardından beklentilerinize cevap bulabileceğiniz haberlere ulaşabilir ve gerçek bir e devlet sitesini karşınızda bulabilirsiniz. Siz de sitemizde yer alan bankalar, rehber, kurumlar, haberler, sağlık, eğitim ve video seçeneklerinden birine giriş yaparak ilgili içeriklerde yer alan bilgileri daha yakından görebilirsiniz.

E-Devlet sistemi 1 Kasım 2010 tarihinde yürürlüğe girdi ve bu tarihten itibaren SSK Hizmet Dökümü, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü, Bağkur Boç Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Sorgulama, Kişi Sorgulama, Araç Sorgulama işlemleri artık E-Devlet şifresi ile kolaylıkla yapılabilecek.

 

E-Devlet Sorgulama sayfasında PTT’den aldığımız e-Devlet şifresi ve TC Kimlik No ile giriş yaparak Bağkur Boç Sorgulama, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Sorgulama, Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Kişi Sorgulama, Sayısal Sonuçları, SBS Sorgulama, KPSS Sorgulama, Vergi Sorgulama, SSK Emeklilik Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

e_devlet_edevlet_sifre_sifresi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.