E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

E devlet ssk sorgulama şifresiz sgk hizmet dokumu

SSK Hizmet Dökümü

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü bilgisini E-Devlet şifresi ile SGK Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü, Sigortalı Hizmet Dökümü, Bağkur Hizmet Dökümü, ne zamandan beri sigortalı olduğunuzu, ne kadar ssk priminizin yatırıldığını ve tutarlarınızı gösteren hizmet dökümünü sorgulayabilirsiniz.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama İşlemi için TIKLAYINIZ..

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü Sorgulama için TIKLAYINIZ.

E-Devlet çıkmadan önce isteyen herkes TC Kimlik No ‘su ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabiliyordu.1 Kasım 2010 tarihinden sonra Devlet bunun böyle olmaması gerektiğini düşündü ve e devlet‘ e geçiş yapıldı. Herkes 2 TL ödeyerek zarf içerisinde PTT’dene-devlet şifresini alabilecek ve bu şifre ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabilecek. turkiye.gov.tr adresinden girilir daha sonra sırayla TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi yazabileceğiniz bir sayfa karşınıza çıkar. Bu şifreleri girdiğinizde artık devlet kapısındasınız ve tüm resmi dairelerde yapmanız gereken tüm işlemleri eksiksiz, sıra beklemeden yapabilirsiniz.

E-devlet sisteminin kullanıcılarına karşı sunduğu en güzel hizmetlerden biriside döküm alınabilmesidir. Kullanıcılar bu şekilde çıktılarını alarak diledikleri şekilde kullanabilmektedir. Bu işlemler sayesinde kullanıcılarına büyük bir zaman kazandıran e-devlet sistemi herkes tarafından büyük beğeni toplamaktadır. E-Devlet sisteminde bazı sorunların olması bazı kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanmasına rağmen sistem yöneticileri her geçen gün sistemi güncelleyerek kullanıcılarına en kaliteli ve en güvenli bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sistemi kontrol eden yöneticiler kullanıcılardan gelen talepleri de değerlendirerek sistemdeki açıkları tespit etmekte ve sürekli güncellemektedir. Sistemin amacı tamamen güvenli bir şekilde insanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Bu gayede çalışmalarını yürüten e-devlet sistemi geri dönüşüme de ne kadar değer verdiğini göstermektedir.  

  16 Nisan 2013 - 22:31
  abdurrahman demir

  sigorta pirim günümü ögrenmek istiyorum

  24 Nisan 2013 - 16:20
  bariş

  hakkımda ne işlem varsa bilmek istiyorum

  15 Haziran 2013 - 10:54
  abbas

  Ne kadar Maais aliyorum.

  22 Haziran 2013 - 22:30
  mahir san

  emekliligime ne kadar kaldı

  07 Temmuz 2013 - 13:46
  mustafa tezcan

  nezaman emeklı olurum

  07 Temmuz 2013 - 13:47
  mustafa tezcan

  nezaman emeklı olurum
  nıye ogrenemıyorum

  07 Temmuz 2013 - 13:48
  mustafa tezcan

  tarf edınız

  06 Ocak 2014 - 22:08
  ahmet

  e devlet ssk hizmet dökümünü nasıl alabilirim.

  06 Ocak 2014 - 23:40
  admin

  Ahmet bey sorunuzun cevabı yazımızda mevcut ordan bakabilirsiniz ve ya yanda verceğimiz linki tıklayarakta e devlet ssk hizmet dökümü sorgulaması yapabilirsiniz. E Devlet

  07 Ocak 2014 - 16:47
  zekeriya

  arkadaslar bana gss den para cezası gelmıs bunu ıptal edebılırmıyz yorum beklıyorum

  19 Haziran 2014 - 15:36
  selda yılmaz

  sigorta primim kac gün görmek istiyorum

  08 Temmuz 2014 - 16:27
  ekrem kocyigit

  sigorta primimi orenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>