Edevlet

E-Devlet

E-devlet hizmetleri, ssk ve edevlet ile ilgili her şey bu sitede. Edevletve ssk hizmetleri ve edevlet ile ssk ile alakalı tüm bilgileri sunan online işlemler yapılan portal.

 

e-Devlet uygulaması internet üzerinde ihtiyacınız olan kamusal sorgulamalarda artık sık sık karşınıza çıkmaktadır. e-Devlet uygulaması www.turkiye.gov.tr sitesi üzerinden hizmet vermekte. Birçok işlem burada tek çatı altında toplanmış durumda. e-Devlet uygulamalarından faydalanabilmek için kullanıcı girişi yapılması gerekiyor. Bu kullanıcı girişi 4 yöntemle yapılmakta. En çok kullanılan e-Devlet kullanıcı giriş yöntemide e-Devlet Şifresi yöntemidir.

 

e_devlet_edevlet_sifre_sifresi

 

E-DevletŞifresi almak için size en yakın merkez  PTT şubesinden 2 TL karşılığında şifrenize kavuşuyorsunuz. Böylece bir çok devlet kurumunda yapabileceğiniz işlemleri burada sıra beklemeden hızlıca elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

  07 Aralık 2012 - 20:12
  AHMETYEIER

  ŞİFREMIEGİRİŞYAPAMIYORUM

  31 Mayıs 2013 - 21:19
  eyyüp

  şifremgeçersizoldu neyapmam gerekiyr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>