ÖSYM Sınav Harcı Yatırma

ÖSYM Sınav Sonuçları - 19.05.2012 - , , , ,

Devlet kurumlarına dilekçe yazmak istiyorsanız bu işlemi e-devlet sitelerinde bulunan kurumların e-postalarına ulaşarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Her vatandaşın istek ve şikayetlerini dilekçeyle devlete bildirme hakkı vardır. Bu nedenle siz de yazmak istediğiniz dilekçeleri yazabilir ve e-devlet sitesi üzerinden e-posta adresini alarak kolayca gönderebilirsiniz. Günümüzde bir çok imkanın internet üzerinden sunulmasıyla devlet kurumlarının bir çoğu e-devlet sitesindeki yerlerini almışlardır.

Öğrenciler Ösym sınav sonuçları ve bir çok sınav sonucunu T.C. kimlik numaralarını kullanarak e-devlet sitesi üzerinden kolaylıkla öğrenebilirler. Dgs, Kpds gibi sınav sonuçlarına da e-devlet sitesi üzerinden T.C. kimlik no ve edevlet şifrelerini kullanarak öğrenebilirler. E-devlet şifresine sahip olmak çok kolaydır. Ptt şubelerine gidilerek nüfus cüzdanı ile e-devlet şifresi alınabilir. E-devlet siteleri sınava girecek öğrencilerin ösym sınav harçlarıda kolayca yatırabilecekleri bir sistem oluşturmuştur. Öğrenciler e-devlet şifreleri ile sınav harçlarını zamanında yatırabilirler.

    03 Ağustos 2013 - 05:08
    RÜMEYSA

    Yılda 2-3 defa üniversite bilmem KPSS para yatırıp duruyoruz bu paralara ne oluyo acaba merak ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>