Sgk Borç Sorgulama

sgk-borcu-sorgulama

Sgk kurumunun kurumsal firmalar için  veya kurumsal şirketler için uygulamaya soktuğu Sgk borç sorgulama sistemi firma ve şirketleri bir çok yönden rahatlatmıştır.

 

Ülkemizde Sgk ile çalışan kişi sayısı oldukça fazla. Bu kişilerin sgk takibini yapabilmek hem işveren için kolay hemde devletimiz için kolaylaştı. Sgk Borcu Yoktur Belgesi Almak , E-Borcu Yoktur Sorgulama, E-Borcu Yoktur Belgesi Kontrol Uygulaması ile şirketler kuruma gitmeden sgk borç sorgulaması yapabilmektedir. E Borcu Yoktur Kontrol Uygulamasında barkod numarasının girilmesi gereklidir.


 

“Sgk Borç Sorgulama” uygulamasının avantajlarından birisi ise sgk’ya borcu olan işverenler buradan borçlarına taksit yaptırarak ödemelerini takip edebilirler. Bu işlemleri yapabilmek için kullanıcı adı, sistem şifresi ve işyeri şifresi’nin bilinmesi gereklidir.

 

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYARAK İSTEDİĞİNİZ SORGULAMAYI YAPABİLİRSİNİZ.

 

Sgk Borcu Yoktur Belgesi Almak İçin Tıklayınız.

 

E-Borcu Yoktur Sorgulama İçin tıklayınız

 

E-Borcu Yoktur Belgesi Kontrol Uygulaması

  22 Kasım 2012 - 18:29
  nurettin

  borcum nekadar

  30 Kasım 2012 - 15:09
  kerem

  borcumu nasıl öğenebilirim

  06 Ocak 2013 - 21:06
  tevfikyazıcı

  maaş bigisi

  13 Aralık 2013 - 11:16
  emine uçar

  tarım sigortasını e_d nasıl sorgulayabilirimm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>