SGK Sorgu

E-Devlet

SGK SORGU
SSK – SGK Sorgulama ekranında E-Devlet Girişii ile SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, E Devlet SGK Sorgulama, SGK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet SGK Sorgulama sayfasında ara ara sorunlar yaşanılan SGK Sorgulama, SGK Prim Sorgulama, E-Devlet SGK Sorgulama ve diğer SGK işlemlerini nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz.

Adım adım SGK Sorgu ve SGK Prim Sorgu

SGK Prim Sorgulama Yardım: E-Devlet ekranlarında SSK Sorgulama işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. SSK Prim Sorgulama linkine tıklayarak açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve en yakın PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi’yle sisteme giriş yapınız. TC Kimlik numaranızı ve e-devlet şifreninizle sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında sistem e-devlet şifrenizi değiştirmenizi önerecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-devlet kapısında içeriği girdiğiniz de SSK Hizmet Dökümü’nü almak için aşagıdaki linkimizi tıklayınız.

SSK Sorgulama için TIKLAYINIZ….

SGK-Sorgu

sgk sorgulama

 

Bilindiği üzere tüm SSK Sorgulama işlemleri 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle e-devlet üzerinden yapılabilmekte. Gidişat tüm kamu sorgulama işlemlerimizin E-Devlet’imizin sağlayacağı. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi artık sadece vatandaşlık numaramızla tüm ssk sorgulama işlemlerimizi e-devlet ssk sorgulama sisteminden ulaşabiliriz.

E devlet hizmetleri genel anlamıyla bakıldığında birçok kişinin rahatlıkla kendisine yönelik yapılan çalışmalarda birçok yönüyle genel anlamda yapılmış çalışmaların son derece önemli olduğunu düşündüğümüz noktalarda e devlet hizmetlerinin bu kadar fazla bir şekilde ilgi görmesi internet üzerinden birçok işin yapılabilir noktaya gelmesinden kaynaklanıyor. Bu sebeple yapılacak olan çalışmalarda süreklilik gerektiren durumların oluşması için bu tür hizmetlerin yani devlet kurumlarının internet üzerinden hizmet vermesinin birçok yönden faydası vardır. Bu hizmetlerden faydalanabilmek için edevlet şifresi ile e-devlet giriş yapmanız gerekmektedir.

Hizmetlerin internet üzerinden verilmesi ile birlikte birçok yönden işlem yapılmaya başlanılan e devlet vatandaşıyla bütün halinde sürekli olarak geliştirilmiş olan nitelikli işlerin yapılabileceği ve bu türden hizmetlerin kolaylıkla olanaklar dahilinde sürekli olarak artan ve gerekli ilgi alakanın işlemler üzerinde olmasıyla birlikte gereken şekillerde süreç içerisinde beklenen şekillerde özellikle yapılmış çalışmaların bu şekilde bir getirisinin olması sebebiyle süreç içerisinde önemli bir biçimde yapılacaklardır.

  11 Eylül 2011 - 07:23
  halil ibrahim

  ya neden giremiyoruz

  17 Eylül 2011 - 23:19
  üseyin güçlü

  1981 Aydın sökede fahri talmanın orada çalışdım ssk lıydım o cıkmıyor 1965 dogumlu ahmet oglu burdur cavdır nüfusuna kayıtlı

  13 Kasım 2011 - 17:08
  mehmet

  ii güzel

  01 Haziran 2012 - 17:36
  mukkades

  sigortapiriminiögremekistiyorum

  02 Ekim 2012 - 22:45
  nefise

  d t 1972 10 01 t sgk g 1986 21 02 başlangıc şu anda calışmaktayım 2012 8 ayakatar 2700 gunum var iki cocuk ödemesi koydugumuz zaman nezaman emekli olabilirim saygılarımla

  18 Ekim 2012 - 15:53
  ahmet tupu

  ssk kayıt 1985giriş 2003 sakat raporu cıkardım

  05 Kasım 2012 - 19:55
  ZAFERCOŞKUN

  SSK GİRİŞ 1988 9AY NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM

  26 Kasım 2012 - 14:18
  necmi yaltırık

  pirim sorgulama

  20 Aralık 2013 - 22:49
  Hüsne korkmaz

  Maaş kesintileri

  19 Haziran 2014 - 07:58
  fifi

  ssk sorgulaması yapıcam giremiyorum, şifresiz olsun diyoruz dinlemiyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>