SSK Hizmet Dökümü

ssk-hizmet-dokumu-sorgu

Ülkemizde ilerleyen internet hizmetlerinin devlet hizmetlerinin içine girmesiyle birlikte özellikle sağlık ve çalışmayla ilgili işlemlerin birçok web üzerinden yapılmasının yoluna gidilmiştir. Devlet politikası olarak işlemlerin internet üzerinde olmasıyla birlikte özellikle vatandaşlar sosyal sigortalar kurumunda ki günlerinin sayımını ssk sorgulama gibi hizmetlerin olduğu sayfalardan kolaylıkla yapabilmektedir. Bu şekilde özellikle yatırılan sigorta gününü öğrenmek isteyen herkesin son derece hızlı bir şekilde ssk gün hesabını kolaylıkla yapabilmektedir.

Ssk sorgulama hizmeti merak edilen bir sorunun internet üzerinden hiçbir ekstra masraf ve çaba gerektirmeden sadece birkaç işlem yaparak öğrenmenin mümkün olduğu sistemin ülkemize yerleşmesiyle birlikte emekliliğini bekleyen kişilerin düzenli prim ödeme grafiğinede bu tür hizmetlerden kolaylıkla faydalanabileceğini söyleyebiliriz. Hizmet konusunda devletin internet ayağını kullanmasıyla birlikte birçok konuda gelen yeniliklerle birlikte özellikle emeklilik gibi durumların öğrenilebilmesi son derece yerinde bir hizmettir. Son yılarda yapılan çalışmaların özellikle devlet kurumlarının takibinin internet üzerinden gerçekleştirilmesi durumunda en fazla başarının Sosyal Sigortalar Kurumunun hizmetleri konusunda yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü bilgisini E-Devlet şifresi ile SGK Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü, Sigortalı Hizmet Dökümü, Bağkur Hizmet Dökümü, ne zamandan beri sigortalı olduğunuzu, ne kadar ssk priminizin yatırıldığını ve tutarlarınızı gösteren hizmet dökümünü sorgulayabilirsiniz.

E-Devlet çıkmadan önce isteyen herkes TC Kimlik No’su ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabiliyordu.1 Kasım 2010 tarihinden sonra Devlet bunun böyle olmaması gerektiğini düşündü ve e devlet’ e geçiş yapıldı.Herkes 1 TL ödeyerek zarf içerisinde PTT’den e-devlet şifresini alabilecek ve bu şifre ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabilecek.türkiye.gov.tr adresinden girilir daha sonra sırayla TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi yazabileceğiniz bir sayfa karşınıza çıkar.Bu şifreleri girdiğinizde artık devlet kapısındasınız ve tüm resmi dairelerde yapmanız gereken tüm işlemleri eksiksiz,sıra beklemeden yapabilirsiniz.
E-devlet sisteminin kullanıcılarına karşı sunduğu en güzel hizmetlerden biriside döküm alınabilmesidir. Kullanıcılar bu şekilde çıktılarını alarak diledikleri şekilde kullanabilmektedir. Bu işlemler sayesinde kullanıcılarına büyük bir zaman kazandıran e-devlet sistemi herkes tarafından büyük beğeni toplamaktadır. E-Devlet sisteminde bazı sorunların olması bazı kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanmasına rağmen sistem yöneticileri her geçen gün sistemi güncelleyerek kullanıcılarına en kaliteli ve en güvenli bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sistemi kontrol eden yöneticiler kullanıcılardan gelen talepleri de değerlendirerek sistemdeki açıkları tespit etmekte ve sürekli güncellemektedir. Sistemin amacı tamamen güvenli bir şekilde insanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Bu gayede çalışmalarını yürüten e-devlet sistemi geri dönüşüme de ne kadar değer verdiğini göstermektedir.

  23 Haziran 2013 - 21:59
  sami kalaycı

  iyi hizmet

  29 Haziran 2013 - 01:03
  dursune yılmaz

  Ssk pirim ögrenme

  21 Temmuz 2013 - 18:08
  sadık fındık

  prim dökumu

  07 Ağustos 2013 - 16:54
  isyankar_tayfur_355@hotmail.com

  ssk günümü öğrenmek istiyorum

  06 Eylül 2013 - 19:30
  Ayten ülker

  E devlet şifremi aldım hiç kullanmadım e devlet hizmetlerinden faydalanabilmek için ne yapmalıyım?

  15 Kasım 2013 - 23:09
  mehmet

  hizmet dökömu

  29 Kasım 2013 - 22:28
  selim

  bakur af fı varmı

  26 Ocak 2014 - 14:43
  rahmi

  ssk günümü örenmek işdiyorum 1ay yatmışmı diyeeee tesekürler saol

  01 Şubat 2014 - 17:58
  mustafa

  bnm 1995 den ssk ya girişim var emekli yılım kac

  05 Şubat 2014 - 19:30
  yüksel tiryaki

  mahkeme sonucu öğrenme

  20 Şubat 2014 - 11:20
  celal akın

  ssk da geriye dönük ödeme yasası ne zaman çıkacak

  28 Haziran 2014 - 17:54
  hamza turan

  1970 doğumluyum 1986 girişliyim ne zaman SSK’dan emekli olurum.

  03 Temmuz 2014 - 10:58
  ismail

  Kac gun doldurmusum ogrenmek istiyorum

  11 Temmuz 2014 - 13:12
  yakup

  ben nezamandır sorgulama yapamıyorum bunu nasıl yapmalıyım

  28 Temmuz 2014 - 18:52
  adem bayrakcı

  ne kadar primim var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>