SSK Sorgu


SSK SORGU
SSK – SGK Sorgulama ekranında E-Devlet Şifresi ile SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, E Devlet SSK Sorgulama, SSK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet SSK Sorgulama sayfasında ara sıra sorunlar yaşanılan SSK Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, E-Devlet SSK Sorgulama ve diğer SSK işlemlerini nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linklerine kolayca ulaşabilirsiniz. SSK Sorgulama için linki tıklayınız.
Adım adım SSK Sorgu ve SSK Prim Sorgulama

 

SSK Prim Sorgulama Yardım: E-Devlet ekranlarında SSK Sorgulama işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. SSK Prim Sorgulama linkine tıklayarak açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve en yakın PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi’yle sisteme giriş yapınız. TC Kimlik numaranızı ve e-devlet şifreninizle sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında sistem e-devlet şifrenizi değiştirmenizi önerecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-devlet kapısında içeriği girdiğiniz de SSK Hizmet Dökümü’nü almak için SSK Sorgualama linkini takip ediniz.

Ülkemizde ilerleyen internet hizmetlerinin devlet hizmetlerinin içine girmesiyle birlikte özellikle sağlık ve çalışmayla ilgili işlemlerin birçok web üzerinden yapılmasının yoluna gidilmiştir. Devlet politikası olarak işlemlerin internet üzerinde olmasıyla birlikte özellikle vatandaşlar sosyal sigortalar kurumunda ki günlerinin sayımını  ssk sorgulama gibi hizmetlerin olduğu sayfalardan kolaylıkla yapabilmektedir. Bu şekilde özellikle yatırılan sigorta gününü öğrenmek isteyen herkesin son derece hızlı bir şekilde ssk gün hesabını kolaylıkla yapabilmektedir.

 

Ssk sorgulama hizmeti merak edilen bir sorunun internet üzerinden hiçbir ekstra masraf ve çaba gerektirmeden sadece birkaç işlem yaparak öğrenmenin mümkün olduğu sistemin ülkemize yerleşmesiyle birlikte emekliliğini bekleyen kişilerin düzenli prim ödeme grafiğinede bu tür hizmetlerden kolaylıkla faydalanabileceğini söyleyebiliriz. Hizmet konusunda devletin internet ayağını kullanmasıyla birlikte birçok konuda gelen yeniliklerle birlikte özellikle emeklilik gibi durumların öğrenilebilmesi son derece yerinde bir hizmettir. Son yılarda yapılan çalışmaların özellikle devlet kurumlarının takibinin internet üzerinden gerçekleştirilmesi durumunda en fazla başarının Sosyal Sigortalar Kurumunun hizmetleri konusunda yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.A

 

 

  26 Aralık 2012 - 20:17
  admin

  Erkan Bey ssk prim sorgulama için lütfen linkimize tıklayarak işleminizi gerçekleştiriniz.

  26 Haziran 2013 - 00:43
  ibrahim

  ssk gün sorgulama

  14 Temmuz 2013 - 15:14
  admin

  Sayın okurumuz bazen sunucularımızdaki yoğunluk sebebi ile giriş işlemleri biraz aksamaktadır. Belli bir süre sonra tekrar deneyiniz.

  15 Temmuz 2013 - 09:16
  Anonim

  ben bir saattir ssk sorgulayamıyorum bu ne saçmalık

  16 Temmuz 2013 - 13:01
  orhan çatal

  odenen ssk pırımlerımı örenmek istiyorum

  03 Ağustos 2013 - 18:07
  Rahmi

  SSK sORGULAMA İŞLEMİ E DEVLET ŞİFRESİ OLMADANDA YAPILIYO HELAL OLSUN

  11 Eylül 2013 - 19:18
  ethem ciğden

  ssk gün sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>