SSK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Tc no ile e devlet ssk

Sosyal sigortalar kurumunda herhangi bir işlem yapmanız gerekiyorsa uzun süre sıra beklemenize gerek kalmadan bilgisayarınızdan da sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz teknolojisinin getirilerinden olan ve işlemlerin kısa sürede halledilmesini sağlayan özelliklerle donatılmış e devlet sistemi sayesinde işlemlerinizi yaparken zaman kaybına uğramadan dilediğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. SSK Sorgulama hizmetlerinden faydalanarak sistemin güzelliklerini değerlendirmeniz, zaman kaybı yaşamamanız adına en iyisi olacaktır.

E devlet sisteminin getirdiği kolaylıklar arasında yer alan ve herkesin kolaylıkla sorgulama işlemlerini yapabilmesi, mobil cihazlar üzerinden girişin sağlanabilmesi gibi önemli özellikler ile SSK sorgulama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra SSK bölümüne girerek SSK sicil numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Doküman ve diğer belgelere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan güzel özelliklerini değerlendirerek işlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Detaylı e devlet sistemi kullanımı için sitemizin diğer konularını inceleyebilirsiniz. Sizin için en iyisini ve daha fazlasını sitemizden sunmaya devam ederek pratik işlem yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Dilediğiniz her an SSK sorgulama hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

SSK Hizmet Sorgulama yapabilmek için E-Devlet sorgulama sistemine TC kimlik no ve en yakin PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi‘yle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme ilk girdiğinizde yeni şifre belirlemelisiniz. En az 8 karakter en az bir harf ve bir sayı içermesi gereken yeni şifreyle değiştirmeniz istenecek.

e devlet ssk sorgulama

Aşağıda verdiğimiz linki tıklayarak sırasıyla bilgilerinizi doğru giriniz. Daha sonnra sorgula butonuna basınız, karşınıza gelen ekranda hizmet dökümü 4a, hizmet dökümü 4b ve hizmet dökümü 4c sorgulaması yapabilirsiniz. SSK’lı olarak çalışıyorsanız 4a hizmet dökümü’ne bakmanız gerekmektedir.

 Sorgulama İşlemlerinizi kimlik bilgilerinizle yapacağınız için muhakkak yanınızda kimliğinizi bulundurunuz.

 SSK Hizmet Sorgulama İçin Tıklayınız.

 

  09 Eylül 2013 - 18:40
  ramazan DAĞASLANI

  Ne Zaman Emekli Olabilirim .

  02 Kasım 2013 - 17:35
  Kemal AĞIRMAN

  02.01.1991 yılındaişebaşladım.şuan6430
  çalışmışbulunmakdayım 856 iş 3 A olarakçalıştım.malülen emekli olabilirmiyim.
  ayrıca5250 iş günü üzerinde pirim ödenirse
  maşımd eksilme olurmu.

  15 Aralık 2013 - 09:42
  hasan akgul

  Ne zaman emekli olabilirim 1999 yili sgortali oldum rahatsizligimdan dolayi emekli olmamlazim ne kadar maas alabilirim

  26 Ocak 2014 - 14:46
  rahmi

  ssk günüm yatmışmı örenmek işdiyom 1ayı desekürler

  05 Şubat 2014 - 20:00
  veysel

  sgortamın ıslıyıp ıslemedıgını ogrenmek ıstıyorum

  13 Şubat 2014 - 19:09
  Salih Zeki İSKENDER

  İlişiğim olmadığına ilişkin yazı istiyorum

  15 Şubat 2014 - 13:18
  isa alkış

  ssk giriş tarihi sorgulama

  15 Şubat 2014 - 21:31
  admin

  Merhabalar İsa Bey yazımızdaki linki tıkladıktan sonra bilgilerinizi eksiksiz alarak doldurduktan sonra 4A Hizmet dökümünü tıklayarak ssk giriş tarihinizi sorgulayabilirsiniz.

  05 Mart 2014 - 12:05
  Mahmut ergün

  E devlet şifrem var ama uzun süredir girmediğimden dolayı sanırım iptal olmuş girişimi onaylamıyor ne yapmam gerekiyor yeni bir şifremi alıcam yosa bana yeni bir şifremi göndereceksiniz bilginize arz olunur 05.03.2014

  07 Mart 2014 - 23:24
  mustafa eren

  özürlü aylıkları kesildi veya kesintiye uğradı sebebi özürlü kişi ailesinden ayrı adresde olacakmış birde ben ağır özürlü olduğumdan bin tl civarı alıyordum verdikleri 65 tl anam 74 yaşında baypaslı babam kronik astım bronşitli 78 yaşına benim halim ne olacak devlet elini bizden çekti kime nereye başvuracağız napacağız özürlü insan ne yapabilirki karnını doyursun yetkililerden yardım istiyorum.

  04 Ağustos 2014 - 21:44
  GÜLTEKİN ALKAN

  ne kadar eşim mayiş alacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>