TC Kimlik no ile ssk sorgulama

TC Kimlik no ile ssk sorgulama

TC Kimlik no ile ssk sorgulaması nasıl yapılır?

TC Kimlik no ile ssk sorgulama işlemini (yeni adıyla ssk sorgulama) internet aracılığıyla kolaylıkla yapabileceğiniz bir sistem bulunuyor. Bu sistem sayesinde sadece kimlik bilgileriniz ile ssk sorgulama işlemini kısa zamanda yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemi gerçekleştirebilmek için edevlet şifresi gibi özel bir şifreye de ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan kimlik bilgileridir.

 

TC Kimlik no ile ssk sorgulama

 

TC Kimlik no ile ssk sorgulama işlemi için “E-SGM Hizmet sorgulama ekranı”nı açmamız gerekiyor. Ssk hizmet dökümü sorgulama işlemi gerçekleştirmek için öncelikle aşağıdaki linkimizi tıklayarak giriş yapın. Karşınıza çıkacak ekranda T.C. Kimlik numaranızı, nüfus kâğıdınızın bağlı olduğu ili, yine nüfuz cüzdanınızda yer alan cilt numaranızı, doğum yılınızı ve son olarak da güvenlik kodunu doğru şekilde girin ve SORGULA butonuna tıklayın. Böylece TC Kimlik no ile ssk sorgulama işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Karşımıza çıkacak ekranın sol bölümünde SSK (SGK) ile ilgili Tescil kaydı tespiti, emekli aylık bilgisi, GSS Tescil sorgulama, iş göremezlik ödeme bilgisi, hizmet dökümü, emekli aylık kesintisi, sağlık provizyon sorgulama gibi işlemleri gerçekleştirebilir, bilgileri görebilirsiniz.

 

 

TC Kimlik no ile ssk sorgulama işlemi için tıklayınız.

  01 Şubat 2013 - 21:52
  hüseyin akkuş

  ben ne zaman emekli olacam yahu

  04 Şubat 2013 - 23:43
  ayhan sezgin

  emeklilik bilgileri

  05 Şubat 2013 - 03:41
  yusuf kaya

  bagkur borçları silinsin

  05 Şubat 2013 - 20:32
  ümit

  tc no ile ssk sorgulama için şifresiz işlem yapılabiliyor

  07 Şubat 2013 - 21:10
  kemal

  sgk borçum varmı

  08 Şubat 2013 - 19:33
  ismaöztürk

  1997ve2013yılları arasında sıgota sorgulamasını dökümanını ögrenmek istiyorum.

  21 Eylül 2013 - 17:38
  memet arif ışık

  1996 yılında sigortalıoldum ne zaman emekli olurum

  13 Mart 2014 - 16:22
  jfgj

  tc no ile ssk sorgulaması nerden yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>