Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Aile fertlerinin bilgilerinin yer aldığı belgeye verilen isim vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesidir. Bu belge genel olarak miras davalarında, bazı iş başvurularında özellikle istenene belgelerden biridir. Kişilerin aile bilgilerine dair her şeyin yer aldığı belgede, doğum tarihi, cinsiyet, ölüm tarihi gibi tüm bilgiler bulunmaktadır. Vukuatlı nüfus kayıt örneği almak için internet sitesinden herhangi bir işlem yapmak mümkün değildir. Bağlı olunan nüfus dairesine kimliğinizle birlikte giderek belgeyi alabilirsiniz.

İşlerinizin gerçek anlamda sağlıklı bir şekilde yürümesi, miras hukukunun lehinize işlemesi gibi önemli işlerinizde yakınınızda yer alan nüfus müdürlüğüne müracaat ederek gerekli olan vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesini elde edebilirsiniz. Teknoloji dünyasının getirdiği kolaylıklar ve e devlet hizmetleri kapsamında yer almayan bu özel belge hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizin güncellenen konularını inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde yorum yaparak kısa sürede doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Vukuatlı nüfus kayıt örneği nereden alınır ?

Vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesini il yada ilçe kaymakamlığından temin edebilmekte olup, belgeyi kaymakamlıktan alabilmeniz için yanınızda kimliğinizi bulundurmanız yeterlidir.

  10 Şubat 2014 - 00:26
  Ridvan Kil

  Yaptığınız site hiç bir ise yapamaz ben aile nüfus kayıt örneğini görüntülerine ulaşamadıktan sonra

  10 Temmuz 2014 - 12:11
  Ali Riza KUZGUN

  Aile bilgilerime neden ulaşamıyorum? Lütfen bilgi verin.

  09 Ağustos 2014 - 11:47
  KADİR

  gizlilikten bahsediliyorya saçma sade şeffaf ve demokrat bir ülkede yaşıyorsam ne tür bilgi olursa olsun kendi bilgilerime tc mi girerek ulaşmam neden mümkün olamıyorki örnegin vukaatlı nufus kayıt örnegini internet üzerinden kendim neden alamıyorum her türlü ssk döküm bilgisi ve buna benzer diğer işlemler için kendi işimi kendim nasıl yapıyorabiliyorsam nufus idaresine gitmeden zaman vakit kaybetmeden vukatlı nufus kayıt örnegimide kendim internet üzerinden alamak istiyorum bu bizim en doğal hakkımız değilmi…

  19 Ağustos 2014 - 09:54
  Şahin

  Askeri okulda evci çıkmak için bu belgeyi almam şart Ankara da oturuyoruz ve gideceğim okul yalova da evci çıkacağım yer İstanbulda nüfusa kayıtlı oldugum il ise Ardahan sonuc olarak benım veyahut velimin Ardahan a tek bir belge için 20 saat yol gidip ve 20 saat yol gelmesimi lazım tekoloji güya çok güzel gelişiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>